Vnitřní stínění

Získejte kalkulaci zdarma

Stínění do restaurací

Vnitřní stínící technika pro váš domov

Vyberte si z naší široké nabídky vnitřní stínící techniky pro váš domov. Stylové žaluzie nebo rolety vám nejen vytvoří stín a zajistí perfektní soukromí, ale i poskytnou vašemu domovu zcela nový a moderní vzhled.

Vybrat si můžete z několika tradičních druhů rolet, závěsů, japonských stěn ale i z těch nejnovějších trendů v oblasti stínící techniky – nabízíme například moderní látkové plisé žaluzie.

 

Jak u nás probíhá objednávka vnitřního stínění?

O výběr a instalaci stínící techniky se u nás vůbec nemusíte starat. Stačí nám pouze sdělit vaši představu moderní domácnosti a my se o vše postaráme. Zařídíme vše od návrhu na míru až po samotnou instalaci.

1. Konzultace a zaměření

Pro ten nejlepší výsledek a splnění vašich představ o moderním domově nejdříve potřebujeme důkladnou konzultaci s Vámi. Sdělíte nám vaši představu a společně se dohodneme na tom nejlepším řešení. Zároveň také samozřejmě vaše okna v domě odborně zaměříme, tak aby vše bylo na milimetry přesně.

2. Výběr řešení a design na míru

Po zaměření a sdělení vašich představ společně vybereme ten nejvhodnější typ vnitřního stínění. Poté již stačí již vybrat ten správný styl a odstín, který bude v souladu s vaším domovem.

3. Profesionální montáž

Zajistíme profesionální montáž všech druhů stínění které nabízíme. Na všechny naše produkty i montáže vám samozřejmě poskytneme záruku. S montážemi máme za více jak 7 let bohaté zkušenosti – podívejte se na reference od našich spokojených zákazníků.

Můžeme vám nabídnout (nejen) tyto typy vnitřního stínění:

  • Horizontální žaluzie
  • Vertikální žaluzie
  • Moderní žaluzie typu Den-Noc nebo Plisé žaluzie
  • Římské rolety
  • Japonské stěny
  • Záclony
  • Závěsy

Stále váháte nad možností instalace vnitřního stínění oken? Nebo potřebujete jen poradit? Neváhejte a nezávazně nás kontaktujte.

Záclony

VAŠE SOUKROMÍ A PŘÍJEMNÉ, KRÁSNÉ A ÚČELNÉ ZASTÍNĚNÍ OKEN JE V NAŠICH RUKÁCH

– Pavel Chaloupka

Galerie

Ukázky vnitřního stínění

Vnitřní stínění
Stínění do restaurací
Prodejna záclon

Vyberte si z široké nabídky typů vnitřního stínění

Povzneste design vašeho interiéru pomocí moderních typů vnitřního stínění. Moderní žaluzie vám přinesou nejen pocit soukromí a bezpečí, ale i skvělý pocit z vašeho domova. Nabízíme tyto možnosti vnitřního stínění:

 

^

Římské rolety

^

Plisé žaluzie

^

Japonské stěny

^

Záclony

^

Závěsy

^

Horizontální žaluzie

^

Vertikální žaluzie

^

Žaluzie Den a Noc

^

Látkové rolety

Kontaktujte nás ještě dnes

Tel. číslo

+420 737 211 125

Adresa

Kunčičky u Bašky 118
73901 Baška

Nastavení soukromí a souborů cookie

Rolety a markýzy

Podívejte se na naše reference